Kontakt

Tradition och flexibilitet från Hjulsbro, sedan 1907

Vi vill att det ska vara lätt för dig att nå oss! Kontakta oss gärna på telefon, mejl eller kontaktformuläret nedan. Hitta närmaste lämplig kontaktperson nedan.

Ikon "Specialister i god kundservice"
Specialister i god kundservice
Ikon "Alltid tillgängliga för våra kunder"
Alltid tillgängliga för våra kunder

Hjulsbro Steel AB

Hitta hit

Tallbergavägen 43

589 43 Linköping

Kontakta oss

info@hjulsbrosteel.com

Tel: 013 – 32 82 00

Personal

Porträtt på IVAN KAIC

Ivan Kaic

VD

+46(0)13-32 82 05

+46(0)701-00 82 87

ivan.kaic@hjulsbrosteel.com

Porträtt på David Laine

David Laine

Försäljningschef

+46(0)13-32 82 01

+46(0)736-73 48 90

david.laine@hjulsbrosteel.com

Porträtt på Robin Skantze

Robin Skantze

Ekonomichef

+46(0)13-32 82 02

+46(0)706-98 82 02

robin.skantze@hjulsbrosteel.com

Porträtt på FREDRIK AXELSSON

Fredrik Axelsson

Produktions- och kvalitetschef

+46(0)13-32 82 11

+46(0)708-32 82 11

fredrik.axelsson@hjulsbrosteel.com

Porträtt på Mats Haglund

Mats Haglund

Säljare PAUL, laboratoriet

+46(0)13-32 82 20

+46(0)706-88 82 20

mats.haglund@hjulsbrosteel.com

Porträtt på KARIN URBAN

Karin Urban

Administration

+46(0)13-32 82 03

+46(0)705-82 82 03

karin.urban@hjulsbrosteel.com

Porträtt på BENNY HELL

Benny Hell

Underhållschef

+46(0)13-32 82 23

+46(0)706-52 47 99

benny.hell@hjulsbrosteel.com

Porträtt på BENNY KARLSSON

Benny Karlsson

Arbetsledare

+46(0)13-32 82 14

+46(0)705-67 44 37

benny.karlsson@hjulsbrosteel.com

Porträtt på HEDVIG AHLSTEN

Hedvig Ahlsten

Laboratoriet

+46(0)13-32 82 09

+46(0)703-38 82 09

hedvig.ahlsten@hjulsbrosteel.com

Porträtt på Joachim Törnfeldt

Joachim Törnfeldt

Verksamhetsutvecklare – kvalitet & miljö

+46(0)13-32 82 10

+46(0)700-37 43 82

joachim.tornfeldt@hjulsbrosteel.com

Lediga jobb

Det finns inga lediga jobb just nu, men du är välkommen att skicka in en spontanansökan!

Kan vi hjälpa dig?
Hör av dig!